OFERTA

Szeroka oferta księgarni sprawia, że ma ona już wielu stałych Klientów. Na stronie znajdziesz dużo publikacji, książek, materiałów naukowych, które poruszają różne zagadnienia naukowe. W pełnej ofercie znajdziesz książki z takich kategorii jak:

Prawo
Jesteś studentem prawa, bądź już pracujesz w kancelarii? Sprawdź jakie książki oferuje księgarnia Profinfo. Na stronie znajdziesz materiały dotyczące prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i handlowego, administracyjnego i publicznego , prawa własności intelektualnej i wiele innych. Każda z publikacji zgodna jest z aktualnym stanem prawnym.

Podatki, finanse i rachunkowość
Jest to dział przeznaczony dla osób, które potrzebują książek dotyczących podatków, rozliczeń oraz praw bankowych i finansowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Budownictwo
Potrzebujesz książek o tematyce budowlanej? Żaden problem, wystarczy odwiedzić księgarnię Profinfo, gdzie znajdziesz wiele książek z tej branży.

Oświata
Literatura dotycząca prawa i finansów w oświacie oraz zagadnień z psychologii, dydaktyki i pedagogiki.

Samorząd i Administracja
Potrzebujesz materiałów z prawa administracyjnego, leśnego, energetycznego bądź transportowego? Wybierz książki z księgarni Profinfo. Znajdziesz je w odpowiedniej kategorii.

HR Kadry oraz Biznes i zarządzanie
Potrzebujesz literatury z zakresu zarządzania w biznesie, wynagrodzeniem albo wskazówek coachingu? Znajdziesz to wszystko w jednym miejscy, czyli księgarni internetowej Profinfo.

Ochrona zdrowia
Na stronie znajdziesz wiele książek poświęconych opieką zdrowotną, prawu medycznemu oraz farmaceutycznemu. To świetne książki dla osób pracujących w tej branży.

Podręczniki akademickie
Studiujesz bądź uczysz się i potrzebujesz sprawdzonych podręczników? Wejdź na stronę Profinfo i wybierz podręczniki z prawa, finansów i ekonomii.